Publish Guard (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Start time
de: Startzeit

en: End time
de: Endzeit

en: End time must be after start time.
de: Die Endzeit muss nach der Startzeit liegen.
