Publish Content (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

en: Publish content
hi: प्रकाशित सामग्री
