Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Published on
es: Publicado en

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: @date by @username
es: @date por @username

en: @langname revisions for %title
es: @langname revisión para %title
