Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks
