Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Published on
fr: Publié le

en: Revisions for %title
fr: Versions de %title

en: @date by @username
fr: @date par @username

en: @langname revisions for %title
fr: Versions en @langname pour %title
