Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published on
hu: Közzétéve

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai
