Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: @date by @username
ja: @date @username が投稿

en: @langname revisions for %title
ja: %titleの@langnameのリビジョン
