Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: Published on
pt: Publicado em

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: @date by @username
pt: @date por @username

en: @langname revisions for %title
pt: @langname revisões para %title
