Published node revisions (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: @langname revisions for %title
ro: Revizii în @langname pentru %title
