Published node revisions (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published on
ca: Publicat el

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: @date by @username
ca: @date per @username
