Published node revisions (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Published on
da: Udgivet den

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: @date by @username
da: @date af @username

en: @langname revisions for %title
da: @langname versioner af %title
