Published node revisions (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Published on
de: Veröffentlicht am

en: Revisions for %title
de: Revisionen für %title

en: @date by @username
de: @date von @username

en: @langname revisions for %title
de: @langname Revisionen für %title
