Published node revisions (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Published on
ru: Опубликовано:

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: @date by @username
ru: @date от @username

en: @langname revisions for %title
ru: Редакции @langname для материала  %title
