Published node revisions (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Published on
tr: Yayın tarihi

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri
