Published node revisions (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published on
uk: Опубліковане

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: @langname revisions for %title
uk: Редакції @langname для матеріалу %title
