Published referenced entity (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: No link
ro: Niciun link

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Link label to the referenced entity
ro: Legați eticheta către entitatea de referință

en: Link to the referenced entity
ro: Legătură la entitatea de referință

en: Rendered as @mode
ro: Randat ca @mode
