PublishThis (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Publish
fr: Publier

en: Add Action
fr: Ajouter une Action

en: Verify
fr: Vérifier

en: Image Field
fr: Champ image

en: Individual
fr: Individuel
