PublishThis (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
