PublishThis (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Publish
hr: Objavi

en: Add Action
hr: Dodaj Akciju
