PublishThis (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Action
id: Tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Publish
id: Tampilkan
