PublishThis (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Action
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Publish
ja: 掲載

en: API Token
ja: API トークン
