PublishThis (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Add Action
uk: Додати Дію

en: Verify
uk: Перевірити

en: Image Field
uk: Поле зображення

en: Individual
uk: Індивідуальний
