PublishThis (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Publish
ar: انشر
