PublishThis (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Publish
da: Udgiv

en: Add Action
da: Tilføj handling
