PublishThis (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ
