PublishThis (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Add Action
ru: Добавить Действие

en: Image Field
ru: Поле изображения
