PublishThis (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Publish
el: Δημοσίευση
