PublishThis (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
