PublishThis (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Publish
mn: Нийтлэх
