PublishThis (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Publish
nl: Publiceren

en: Add Action
nl: Voeg actie toe

en: Verify
nl: Controleren

en: Image Field
nl: Afbeeldingsveld

en: Individual
nl: Individueel
