PublishThis (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Action
pt: Ação

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Publish
pt: Publicar

en: Add Action
pt: Adicionar uma ação

en: Verify
pt: Verificar

en: Image Field
pt: Campo Imagem
