PublishThis (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Publish
sv: Publicera

en: Add Action
sv: Lägg till åtgärd

en: Verify
sv: Verifiera

en: Individual
sv: Individuell
