PublishThis (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Publish
be: Апублікаваць
