PublishThis (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Publish
ca: Publica

en: Add Action
ca: Afegeix una acció
