PublishThis (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Publish
kk: Жариялау
