PublishThis (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ
