PublishThis (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Add Action
sk: Pridať akciu
