PublishThis (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Publish
th: เผยแพร่
