PublishThis (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Publish
tr: Yayınla
