Publisso (8.x-1.91) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Image
ja: 画像

en: Url
ja: URL

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Styles
ja: スタイル
