Publisso Gold (all releases) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Title
af: Titel

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Author
af: Outeur

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Add
af: Voeg by

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: System
af: Stelsel

en: Books
af: Boeke

en: Review
af: Hersiening

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar
