Publisso Gold (all releases) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Book
ast: Llibru

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Add
ast: Amestar

en: History
ast: Historial

en: User
ast: Usuariu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Never
ast: Nunca

en: From
ast: De

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: System
ast: Sistema

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Books
ast: Llibros
