Publisso Gold (all releases) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Articles
be: Артыкулы

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Book
be: Падшыўка

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Archive
be: Архіў

en: Add
be: Дадаць

en: History
be: Гісторыя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Logo
be: Лагатып

en: Never
be: Ніколі

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Media
be: Мультымедыя

en: System
be: Сістэма

en: Recipient
be: Адрасат

en: Role
be: Роля

en: Tools
be: Прылады

en: Logout
be: Выйсці

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Books
be: Кнігі

en: Select
be: Выбраць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: About
be: Аб

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
