Publisso Gold (all releases) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Author
sq: Autori

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Book
sq: Libri

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Logo
sq: Stema

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: System
sq: Sistemi

en: Books
sq: Libra

en: About
sq: Informacione

en: Delete comment
sq: Elemino komentin
