Publisso Gold (8.x-1.12) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filename
ht: Non fichye

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Tools
ht: Outi
