Publisso Gold (8.x-1.12) - en to ne translation catalogue (79 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Articles
ne: लेखहरु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Logo
ne: ब्याज

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Media
ne: मिडिया

en: System
ne: प्रणाली

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Table
ne: तालिका

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: German
ne: जर्मन

en: About
ne: बारेमा

en: Route
ne: मार्ग

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Management
ne: व्यवस्थापन
