Publisso Gold (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (140 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Articles
sk: Články

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: License
sk: Licencia

en: Version
sk: Verzia

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Rezervácia

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: username
sk: používateľ

en: Open
sk: Otvorené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Notes
sk: Poznámky

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Unassign
sk: Odobrať

en: Status:
sk: Stav:

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Never
sk: Nikdy

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Volume
sk: Objem

en: Media
sk: Médiá

en: System
sk: Systém

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Recipient
sk: Príjemca

en: next
sk: ďalej

en: Table
sk: Tabuľka

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Sent
sk: Poslať

en: Tools
sk: Nástroje

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Position
sk: Pozícia

en: Template
sk: Šablóna

en: Close
sk: Zatvoriť

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Modified
sk: Upravené

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Show
sk: Zobraziť

en: English
sk: Angličtina

en: Manual
sk: Manuálne

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Books
sk: Knihy

en: Add redirect
sk: Pridať presmerovanie

en: Received
sk: Prijaté

en: Review
sk: Prehľad

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Mandatory
sk: Povinné

en: Select
sk: Zvoľte

en: Authors
sk: Autori

en: Translation
sk: Preklad

en: Debug
sk: Ladenie

en: Main Text
sk: Základný text

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: German
sk: Nemčina

en: About
sk: Informácie o

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: unassign
sk: odobrať

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: Route
sk: Cesta

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Videos
sk: Videá

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Imprint
sk: Odtlačok

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
