Publisso Gold (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (76 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Number
kk: Саны

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: username
kk: қолданушының аты

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Unassign
kk: Тағайындамау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Logo
kk: Логотип

en: Never
kk: Ешқашан

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: System
kk: Системасы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Table
kk: Кесте

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: English
kk: Ағылшын

en: Books
kk: Кітаптар

en: Reset password
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру

en: German
kk: Неміс

en: unassign
kk: тағайындамау

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою
