Publisso Gold (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (90 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Number
ku: ژمارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add category
ku: زیادکردنی هاوپۆل

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Text
ku: دەق

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unassign
ku: پێنەسپاردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Table
ku: خشتە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Show
ku: پیشانبدە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Books
ku: پەڕتووکەکان

en: Reset password
ku: وشەی نهێنی نوێ بکەرەوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: German
ku: ئەلمانی

en: About
ku: دەربارە

en: unassign
ku: پێنەسپاردن

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Save comment
ku: پاشەکەوتکردنی بۆچوون
