Publisso Gold (8.x-1.12) - en to dz translation catalogue (62 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: Reset password
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་
